Співробітництво

Ми шукаємо не просто дилерів нашого обладнання. Ми потребуємо надійних партнерів та довгострокових взаємовигідних відносин. Компанія Spurt будує відносини насамперед на чесності та довірі. Тому кожен клієнт, кожна копійка, яку ви заробили, залишиться у вас.

Вашому клієнту не потрібно довго чекати. Ми намагаємося завжди підтримувати наявність обладнання на складі, а навіть якщо товару не виявиться, ми відшиємо його в найкоротші терміни без передоплати, яка відлякує 50% клієнтів.

В нас не потрібно викуповувати товар на склад. Вам достатньо лише зателефонувати, уточнити наявність та замовити товар. Також можлива співпраця з дропшиппінгу. Ми можемо доставляти товари безпосередньо до вашого клієнта по Києву або відправляти транспортними компаніями до інших міст. Ваш клієнт завжди залишиться вашим. Компанія Spurt є виробником обладнання для боксу та ММА, тому ви будите купувати товар з перших рук та з дилерською знижкою.

Компанія Spurt дає гарантію на обладнання 12 місяців. У разі гарантійного обслуговування вам не доведеться морочитися з перевезенням товару та поясненнями з клієнтом. Усі гарантійні зобов'язання ми беремо на себе. Ми без проблем приймаємо повернення протягом 14 днів, якщо товар не був використаний та має товарний вигляд.

За потреби наш менеджер проведе безкоштовний семінар з вивчення товару.

Компанія Spurt завжди відкрита для діалогу. Ми завжди готові вислухати ваші ідеї щодо того, як покращити обслуговування.

Ласкаво просимо!

 Spurt.